U11 LL #3 (OMHA), U11 (OMHA) (Saugeen Shores Minor Hockey)

Standings

Available Standings Previews

  • For This Team (2)
  • Other Related (8)
TeamPts
3
3
2
2
2
2
0
0
View Full Standings

Other League Games

  • Recent (34)
    -- Mon, Feb 26 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    8:00PM
    Mt. Forest Rams
    2-8
    Wingham Ironmen Yellow
    [L11MS19] North Huron Wescast Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    6:30PM
    Shallow Lake Lakers Yellow
    1-4
    Walkerton Capitals 1
    [L11MN20] Walkerton Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    6:30PM
    Minto Mad Dogs
    0-4
    Saugeen Valley Steelheads 2
    [L11SS32] Normanby Arena Complex
    -- Sun, Feb 25 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    6:00PM
    Saugeen Shores Storm 1
    2-5
    Owen Sound Jr. Attack Red
    [L11SN9] Bayshore Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    5:30PM
    Saugeen Valley Steelheads 3
    2-2
    Goderich Sailors Black
    [L11SS8] Maitland Recreation Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    5:00PM
    Goderich Sailors White
    6-0
    Blyth-Brussels Crusaders
    [L11WS2] Blyth & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Elite Round Robin
    3:30PM
    Arthur Vipers
    4-3
    Zurich Thunder
    [L11E10] Zurich Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    3:30PM
    TCDMHA Rebels
    0-2
    Shallow Lake Lakers Black
    [L11SN23] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    2:30PM
    Kincardine Kinucks 1
    3-2
    AEMHA Ice Dogs B
    [L11SN1] Paisley Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    2:30PM
    AEMHA Ice Dogs A
    2-2
    Shallow Lake Lakers Yellow
    [L11MN13] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    1:30PM
    Saugeen Valley Steelheads 1
    5-18
    Mid-Huron Huskies 2
    [L11SS20] Hensall & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    12:00PM
    Listowel Cyclones 2
    5-3
    Mt. Forest Rams
    [L11MS11] Mount Forest Sports Complex
    -- Sat, Feb 24 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    5:45PM
    Goderich Sailors White
    3-4
    Mitchell Meteors
    [L11WS15] Mitchell Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    2:15PM
    Mt. Forest Rams
    0-7
    Wingham Ironmen Blue
    [L11MS15] North Huron Wescast Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    2:00PM
    Kincardine Kinucks 2
    5-0
    Bruce Peninsula Predators Black
    [L11WN2] Wiarton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    1:45PM
    Shallow Lake Lakers Yellow
    0-3
    AEMHA Ice Dogs A
    [L11MN3] Chesley Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    1:00PM
    Kincardine Kinucks 1
    2-7
    Saugeen Shores Storm 1
    [L11SN12] Saugeen Shores Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    12:30PM
    TCDMHA Rebels
    1-8
    Saugeen Shores Storm 4
    [L11SN19] Southampton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Elite Round Robin
    11:45AM
    Zurich Thunder
    3-6
    Arthur Vipers
    [L11E3] Arthur Area Recreation Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    11:30AM
    Drayton Defenders
    5-0
    Saugeen Valley Steelheads 2
    [L11SS31] Normanby Arena Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    10:00AM
    Saugeen Shores Storm 2
    5-2
    Walkerton Capitals 1
    [L11MN19] Walkerton Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    9:00AM
    Kincardine Kinucks 2
    2-0
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    [L11WN15] Julie McArthur Regional Recreation Centre (2 - East)
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    8:00AM
    Mid-Huron Huskies 1
    2-3
    Goderich Sailors Black
    [L11SS6] Maitland Recreation Centre
    -- Fri, Feb 23 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    6:30PM
    Central Perth Predators
    9-0
    Blyth-Brussels Crusaders
    [L11WS1] Brussels Morris Grey
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    6:00PM
    Walkerton Capitals 2
    3-1
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    [L11WN16] Julie McArthur Regional Recreation Centre (1 - West)
    -- Thu, Feb 22 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    7:00PM
    Goderich Sailors Black
    6-1
    Saugeen Valley Steelheads 1
    [L11SS27] Hanover P&H Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    6:00PM
    Saugeen Valley Steelheads 3
    6-0
    Minto Mad Dogs
    [L11SS21] Palmerston Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    6:00PM
    Saugeen Shores Storm 2
    4-4
    AEMHA Ice Dogs A
    [L11MN2] Tara Community Centre
    -- Wed, Feb 21 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Elite Round Robin
    7:00PM
    Arthur Vipers
    3-4
    Howick Hornets Green
    [L11E7] Howick Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    6:15PM
    Mt. Forest Rams
    0-3
    Listowel Cyclones 1
    [L11MS2] Steve Kerr Memorial Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    6:00PM
    Blyth-Brussels Crusaders
    0-8
    Central Perth Predators
    [L11WS5] Elma-Logan Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    6:00PM
    Huron-Bruce Blizzard White
    13-1
    Saugeen Valley Steelheads 3
    [L11SS34] Durham & District Community Centre
    -- Tue, Feb 20 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    7:00PM
    Owen Sound Jr. Attack Red
    1-3
    TCDMHA Rebels
    [L11SN26] Keady Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    6:30PM
    Wingham Ironmen Blue
    2-3
    Listowel Cyclones 2
    [L11MS7] Steve Kerr Memorial Complex
  • Today (4)
    -- Tue, Feb 27 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    6:00PM
    Blyth-Brussels Crusaders
    @
    Goderich Sailors White
    [L11WS12] Maitland Recreation Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    6:30PM
    Wingham Ironmen Yellow
    @
    Listowel Cyclones 2
    [L11MS8] Steve Kerr Memorial Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    7:00PM
    Saugeen Shores Storm 3
    @
    TCDMHA Rebels
    [L11SN28] Keady Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    7:30PM
    Saugeen Shores Storm 2
    @
    Huron-Bruce Blizzard Grey
    [L11MN6] Ripley Arena
  • Upcoming (31)
    -- Wed, Feb 28 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    6:00PM
    Owen Sound Jr. Attack Red
    @
    Kincardine Kinucks 1
    [L11SN5] Tiverton Sports Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    6:00PM
    Saugeen Valley Steelheads 2
    @
    Saugeen Valley Steelheads 3
    [L11SS36] Durham & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    6:45PM
    Blyth-Brussels Crusaders
    @
    South Bruce Blades
    [L11WS17] Teeswater Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    7:00PM
    Central Perth Predators
    @
    Mitchell Meteors
    [L11WS14] Mitchell Arena
    -- Thu, Feb 29 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    6:00PM
    Goderich Sailors Black
    @
    Minto Mad Dogs
    [L11SS24] Palmerston Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    6:15PM
    Wingham Ironmen Yellow
    @
    Wingham Ironmen Blue
    [L11MS16] North Huron Wescast Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    7:00PM
    Bruce Peninsula Predators Black
    @
    Bruce Peninsula Predators Red
    [L11WN5] Wiarton Arena
    -- Fri, Mar 01 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    6:00PM
    AEMHA Ice Dogs B
    @
    Owen Sound Jr. Attack Red
    [L11SN8] Bayshore Community Centre
    -- Sat, Mar 02 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    10:00AM
    Wingham Ironmen Blue
    @
    Mt. Forest Rams
    [L11MS10] Mount Forest Sports Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    10:30AM
    Saugeen Valley Steelheads 2
    @
    Mid-Huron Huskies 1
    [L11SS16] Hensall & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    11:00AM
    Saugeen Shores Storm 3
    @
    Owen Sound Jr. Attack Red
    [L11SN10] Julie McArthur Regional Recreation Centre (2 - East)
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Elite Round Robin
    11:45AM
    Howick Hornets Green
    @
    Arthur Vipers
    [L11E2] Arthur Area Recreation Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    12:30PM
    Huron-Bruce Blizzard Grey
    @
    Shallow Lake Lakers Yellow
    [L11MN14] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    1:00PM
    Walkerton Capitals 2
    @
    Bruce Peninsula Predators Red
    [L11WN8] Lions Head Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    1:00PM
    Shallow Lake Lakers Black
    @
    Saugeen Shores Storm 1
    [L11SN11] Saugeen Shores Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    1:30PM
    AEMHA Ice Dogs A
    @
    Saugeen Shores Storm 2
    [L11MN12] Southampton Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    2:00PM
    Saugeen Valley Steelheads 1
    @
    Huron-Bruce Blizzard White
    [L11SS9] Ripley Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    2:30PM
    Listowel Cyclones 1
    @
    Wingham Ironmen Yellow
    [L11MS17] North Huron Wescast Community Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    6:00PM
    Saugeen Shores Storm 4
    @
    Kincardine Kinucks 1
    [L11SN6] Tiverton Sports Complex
    -- Sun, Mar 03 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    1:15PM
    Saugeen Valley Steelheads 1
    @
    Drayton Defenders
    [L11SS1] PMD Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon South
    1:20PM
    Wingham Ironmen Yellow
    @
    Listowel Cyclones 1
    [L11MS4] Steve Kerr Memorial Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    1:30PM
    Minto Mad Dogs
    @
    Mid-Huron Huskies 2
    [L11SS17] Hensall & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    2:00PM
    Kincardine Kinucks 2
    @
    Walkerton Capitals 2
    [L11WN19] Walkerton Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Maroon North
    2:30PM
    Walkerton Capitals 1
    @
    Shallow Lake Lakers Yellow
    [L11MN16] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Elite Round Robin
    3:30PM
    Howick Hornets Gold
    @
    Zurich Thunder
    [L11E11] Zurich Arena
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    3:30PM
    Saugeen Shores Storm 4
    @
    Shallow Lake Lakers Black
    [L11SN25] Shallow Lake & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White South
    5:00PM
    South Bruce Blades
    @
    Blyth-Brussels Crusaders
    [L11WS4] Blyth & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver North
    6:30PM
    Kincardine Kinucks 1
    @
    Saugeen Shores Storm 3
    [L11SN15] Southampton Arena
    -- Mon, Mar 04 --
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    6:00PM
    Mid-Huron Huskies 2
    @
    Mid-Huron Huskies 1
    [L11SS14] Hensall & District Community Centre
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | White North
    7:15PM
    Owen Sound Jr. Attack Gold
    @
    Kincardine Kinucks 2
    [L11WN10] Tiverton Sports Complex
    MH-LL | 2023-2024 | U11 | Playoff | Silver South
    8:00PM
    Huron-Bruce Blizzard White
    @
    Goderich Sailors Black
    [L11SS5] Maitland Recreation Centre
Team Record
2023-2024
Upcoming Games
Feb
27
Tue
U11 LL #3 (OMHA)
7:00 PM
@ TCDMHA RebelsL11SN28
Keady Arena
Mar
02
Sat
U11 LL #3 (OMHA)
11:00 AM
@ Owen Sound Jr. Attack RedL11SN10
JMRRC (2 - East)
Mar
03
Sun
U11 LL #3 (OMHA)
6:30 PM
vs Kincardine Kinucks 1L11SN15
Southampton
Mar
10
Sun
U11 LL #3 (OMHA)
6:30 PM
vs U11 LL #1 (OMHA)L11SN16
Southampton
Mar
14
Thu
U11 LL #3 (OMHA)
7:15 PM
@ AEMHA Ice Dogs BL11SN3
Tara Community Centre
Mar
16
Sat
U11 LL #3 (OMHA)
12:30 PM
vs Shallow Lake Lakers BlackL11SN18
Southampton
Proudly Sponsored by... stacked_logo_black_without_background_(1).png
No events for Thu, Feb 29, 2024
No events for Fri, Mar 01, 2024
Our Sponsors
Quick Links