Schedule & Results (Saugeen Shores Minor Hockey)

PrintSchedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
Sep 30 20216:30 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepKincardine KinucksTiverton Sports Arena
Oct 04 20218:30 PMMidgetU18 Boys RepKincardine KinucksTiverton
Oct 13 20217:30 PMWHU15 Girls RepKincardine KinucksTiverton Sports Arena
Oct 15 20216:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEArran-Elderslie Ice DogsChesley Community Centre
Oct 15 20218:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksSeaforth StarsPlex
Oct 16 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepKincardine KinucksPlex
Oct 17 20214:30 PMWHU13 Girls RepKincardine KinucksTiverton
Oct 19 20216:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1U13 Boys LL2Southampton
C2Oct 22 202110:00 AMU15 (Bantam)U15 Boys RepEssa EaglesBeaver Valley Community Centre
C5Oct 22 20215:10 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepCollingwood Jr BluesEddie Bush Arena (Collingwood)
C12Oct 23 20213:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepTemiskaming Shores PuckhoundsBeaver Valley Community Centre
C15Oct 23 20216:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepGuelph Jr GryphonsEddie Bush Arena (Collingwood)
U9SX46Oct 22 20217:00 PMMajor NoviceU9 Boys RepMt. Forest RamsPlex
Oct 22 20218:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksCreemore Plex
U9SX3Oct 23 202110:00 AMMajor NoviceU9 Boys RepGoderich SailorsGoderich MRC
U11M35Oct 23 202112:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AEWest Grey WarriorsSouthampton
Oct 23 202112:30 PMU11 (Atom)U11 Boys RepOwen Sound Bayshore Community Centre
U13M83Oct 23 20211:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEBCH Ice Dogs AESouthampton
U13S87Oct 23 20213:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepKincardine KinucksPlex
Oct 23 20214:15 PMWHU11 Girls RepUpper Maitland Plex
Oct 24 20211:00 PMWHU13 Girls RepLucknow Lucknow
U11S66Oct 24 20212:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepGoderich SailorsPlex
U18S75Oct 24 20215:30 PMMidgetU18 Boys RepBCH Ice DogsPlex
U15LLN44Oct 26 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack RedPlex
U13S53Oct 26 20217:35 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepListowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18S89Oct 28 20218:30 PMMidgetU18 Boys RepSouth Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U18LLN42Oct 28 20219:00 PMMidgetU18 Boys LL2Kincardine KinucksSouthampton
U9SX44Oct 29 20217:00 PMMajor NoviceU9 Boys RepKincardine KinucksPlex
U15M65Oct 29 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AETCDMHA RebelsSouthampton
U9SX38Oct 30 202110:00 AMMajor NoviceU9 Boys RepMt. Forest RamsMount Forest Sports
U11M36Oct 30 202112:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AEAEMHA Ice DogsSouthampton
U13M85Oct 30 20211:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEDrayton DefendersSouthampton
Oct 30 20211:30 PMWHU18 Girls BCollingwood Plex
U11W73Oct 30 20212:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepWingham IronmenWingham
U15M15Oct 30 20213:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEBCH Ice Dogs AEHensall Arena
U13S84Oct 30 20214:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepMitchell MeteorsPlex
U15LLN9Oct 30 20216:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Hanover FalconsHanover P&H Centre
U18LLN36Oct 30 20217:00 PMMidgetU18 Boys LL1Bruce Peninsula NorthstarsSouthampton
U15S75Oct 30 20218:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepListowel CyclonesPlex
Oct 31 202110:00 AMWHU9 Girls Group HL2Kincardine Kinucks HLDavidson Centre
U13M74Oct 31 20211:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEMt. Forest RamsMount Forest Sports
U13S49Oct 31 20211:15 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepKincardine KinucksDavidson Centre
U11S62Oct 31 20212:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepWalkerton CapitalsPlex
Oct 31 20212:30 PMWHU15 Girls HLHuron-Bruce BlizzardLucknow Arena
Oct 31 20214:15 PMWHU15 Girls RepOwen Sound Ice HawksBayshore
U15M62Nov 01 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEListowel Cyclones AESouthampton
U18-10Nov 01 20218:30 PMWHU18 Girls CKincardine KinucksTiverton Arena
Nov 01 20219:00 PMMidgetU18 Boys LL1Hanover FalconsSouthampton
U11M39Nov 02 20216:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AEShallow Lake LakersTara Community Centre
U18LLN61Nov 02 20219:00 PMMidgetU18 Boys LL1Walkerton CapitalsWalkerton
U18S80Nov 03 20217:30 PMMidgetU18 Boys RepMitchell MeteorsPlex
U9SX48Nov 05 20217:00 PMMajor NoviceU9 Boys RepGoderich SailorsPlex
Nov 05 20218:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksPetrolia SquiresPlex
U9SX29Nov 06 202111:30 AMMajor NoviceU9 Boys RepMitchell MeteorsMitchell Arena
U11M32Nov 06 202112:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AETCDMHA RebelsSouthampton
U13M81Nov 06 20211:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEListowel Cyclones AESouthampton
U11S10Nov 06 20211:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepBCH Ice DogsCentral Huron CC
U11LLN39Nov 06 20212:15 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1Bruce Peninsula NorthstarsSouthampton
U13S90Nov 06 20213:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepBlyth-Brussels CrusadersPlex
U15LLN20Nov 06 20216:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Kincardine KinucksTiverton Arena
U15LLN55Nov 06 20216:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2AEMHA Ice DogsPlex
U18LLN46Nov 06 20218:30 PMMidgetU18 Boys LL2U18 Boys LL1Southampton
U11LLN35Nov 07 202110:00 AMU11 (Atom)U11 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack RedSouthampton
U11LLN56Nov 07 202111:00 AMU11 (Atom)U11 Boys LL3Owen Sound Jr. Attack GoldSouthampton
U11S61Nov 07 20212:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepMitchell MeteorsPlex
U13S9Nov 07 20213:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepBCH Ice DogsHensall Arena
U15S79Nov 07 20215:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepHanover FalconsPlex
Nov 07 20215:30 PMWHU18 Girls BGrey Highlands Southampton
U18LLN52Nov 08 20219:00 PMMidgetU18 Boys LL2South Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U13LLN57Nov 09 20216:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1U13 Boys LL2Southampton
U11M23Nov 09 20216:20 PMU11 (Atom)U11 Boys AEListowel Cyclones AESteve Kerr Complex
U15LLN56Nov 09 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack GoldTara Community Centre
U13M103Nov 09 20217:30 PMU13 (Peewee)U13 Boys AETCDMHA RebelsKeady Arena
U11M51Nov 10 20216:30 PMU11 (Atom)U11 Boys AESouth Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U13S70Nov 10 20217:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepMinto Mad DogsHarriston CC
U18S74Nov 10 20217:30 PMMidgetU18 Boys RepSouth Bruce BladesPlex
U9SX18Nov 11 20216:30 PMMajor NoviceU9 Boys RepKincardine KinucksDavidson Centre
U11LLN50Nov 11 20216:30 PMU11 (Atom)U11 Boys LL2Shallow Lake Lakers BlackSouthampton
Nov 11 20217:00 PMWHU11 Girls RepKincardine Kinucks CTiverton Arena
U18LLN48Nov 11 20219:00 PMMidgetU18 Boys LL2Walkerton CapitalsSouthampton
U18LLN8Nov 12 20217:00 PMMidgetU18 Boys LL1Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U15LLN46Nov 12 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Hanover FalconsSouthampton
Nov 12 20218:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksMinto 81'sPlex
U13M44Nov 13 202111:30 AMU13 (Peewee)U13 Boys AEKincardine Kinucks AEDavidson Centre
U11LLN68Nov 13 202112:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL3Shallow Lake Lakers YellowShallow Lake & District Community Centre
U13LLN63Nov 13 20211:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack GoldSouthampton
U11W53Nov 13 20211:30 PMU11 (Atom)U11 Boys RepMt. Forest RamsMount Forest Sports
U9SX52Nov 13 20211:30 PMMajor NoviceU9 Boys RepWalkerton CapitalsWalkerton
Nov 13 20212:15 PMWHU13 Girls HLKincardine Kinucks HLTiverton Arena
U13S85Nov 13 20213:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepMinto Mad DogsPlex
Nov 13 20213:30 PMWHU18 Girls BTCDGHA RebelsMarkdale
U13LLN39Nov 14 202112:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
Nov 14 202112:00 PMWHU11 Girls HLMt. Forest RamsMount Forest Sports
U15M96Nov 14 202112:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys AETCDMHA RebelsMarkdale
U11S63Nov 14 20212:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepListowel CyclonesPlex
U11LLN2Nov 14 20213:30 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
Nov 14 20213:30 PMWHU18 Girls BOwen Sound J.McArthur RRC (Owen Sound)
Nov 14 20213:45 PMWHU13 Girls HLMt. Forest RamsMount Forest Sports
U15LLN53Nov 14 20214:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Hanover FalconsSouthampton
U15LLN61Nov 14 20215:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Shallow Lake LakersShallow Lake & District Community Centre
U15S73Nov 14 20215:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepMitchell MeteorsPlex
U18-05Nov 14 20215:30 PMWHU18 Girls CCentral Perth PredatorsPERC
U13LLN6Nov 14 20216:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1AEMHA Ice Dogs AChesley
U9LLN5Nov 15 20216:00 PMMajor NoviceU9 Boys LL2AEMHA Ice DogsChesley
U13S94Nov 15 20217:10 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepSouth Bruce BladesTeeswater Arena
U15S84Nov 15 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepSouth Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U18-13Nov 15 20217:45 PMWHU18 Girls CHuron-Bruce BlizzardWingham
U18LLN33Nov 15 20219:00 PMMidgetU18 Boys LL1Owen Sound Jr. AttackSouthampton
U11S21Nov 16 20217:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepHanover FalconsHanover P&H Centre
U11M84Nov 17 20217:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AEWest Grey WarriorsDurham CC
U13M54Nov 17 20217:35 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEListowel Cyclones AESteve Kerr Complex
Nov 17 20218:00 PMWHU18 Girls BWalkerton CapitalsSouthampton
U11LLN15Nov 18 20217:15 PMU11 (Atom)U11 Boys LL3AEMHA Ice Dogs CTara Community Centre
U13LLN12Nov 19 20216:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2AEMHA Ice Dogs BChesley
U9SX45Nov 19 20217:00 PMMajor NoviceU9 Boys RepWest Grey WarriorsPlex
U15LLN27Nov 19 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U18S63Nov 19 20219:10 PMMidgetU18 Boys RepMitchell MeteorsMitchell Arena
U9LLN30Nov 20 20211:15 PMMajor NoviceU9 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U13M26Nov 20 20212:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEBruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U13LLN71Nov 20 20214:15 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2AEMHA Ice Dogs ASouthampton
U11M15Nov 20 20216:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AEKincardine Kinucks AETiverton Arena
U15LLN45Nov 20 20216:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack GoldPlex
U18LLN37Nov 20 20217:00 PMMidgetU18 Boys LL1Hanover FalconsSouthampton
U18LLN47Nov 20 20218:30 PMMidgetU18 Boys LL2Bruce Peninsula NorthstarsSouthampton
U11LLN34Nov 21 202112:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
Nov 21 20211:20 PMWHU11 Girls HLKincardine Kinucks HLDavidson Centre
U11LLN61Nov 21 20211:30 PMU11 (Atom)U11 Boys LL3Shallow Lake Lakers BlackShallow Lake & District Community Centre
U9SX49Nov 21 20213:00 PMMajor NoviceU9 Boys RepMitchell MeteorsPlex
U18S71Nov 21 20215:30 PMMidgetU18 Boys RepHanover FalconsPlex
U11M75Nov 21 20217:15 PMU11 (Atom)U11 Boys AEWalkerton Capitals AEWalkerton
U18LLN15Nov 21 20218:00 PMMidgetU18 Boys LL2Hanover FalconsHanover P&H Centre
Nov 22 20216:15 PMWHU9 Girls RepKincardine Kinucks CDavidson Centre
U15LLN42Nov 22 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Shallow Lake LakersSouthampton
U15M67Nov 23 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEAEMHA Ice DogsPlex
U13M82Nov 24 20216:45 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEAEMHA Ice DogsSouthampton
U18S76Nov 24 20217:30 PMMidgetU18 Boys RepGoderich SailorsPlex
U18LLN53Nov 24 20218:30 PMMidgetU18 Boys LL1South Bruce BladesTeeswater Arena
U11M33Nov 25 20216:30 PMU11 (Atom)U11 Boys AEShallow Lake LakersSouthampton
U15LLN52Nov 25 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack RedSouthampton
U9SX47Nov 26 20217:00 PMMajor NoviceU9 Boys RepListowel CyclonesPlex
U11LLN76Nov 26 20217:15 PMU11 (Atom)U11 Boys LL2AEMHA Ice Dogs ATara Community Centre
U15S59Nov 26 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepMinto Mad DogsPalmerston Arena
Nov 26 20218:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksShelburne MuskiesPlex
U9SX9Nov 27 202110:00 AMMajor NoviceU9 Boys RepHanover FalconsHanover P&H Centre
U11M34Nov 27 202112:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AEListowel Cyclones AESouthampton
U9LLN20Nov 27 202112:25 PMMajor NoviceU9 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U13M86Nov 27 20211:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEMitchell Meteors AESouthampton
U13LLN48Nov 27 20211:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack WhiteJMRRC (1 - West)
U13S86Nov 27 20213:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepListowel CyclonesPlex
U13LLN65Nov 27 20214:15 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2Shallow Lake LakersSouthampton
U11LLN24Nov 27 20214:30 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U18LLN40Nov 27 20217:00 PMMidgetU18 Boys LL1Walkerton CapitalsSouthampton
U11LLN47Nov 28 202110:00 AMU11 (Atom)U11 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack GoldSouthampton
U11LLN58Nov 28 202111:00 AMU11 (Atom)U11 Boys LL3AEMHA Ice Dogs BSouthampton
U15S92Nov 28 202112:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepWalkerton CapitalsTeeswater Arena
Nov 28 20211:00 PMWHU13 Girls RepHuron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U9LLN15Nov 28 20212:00 PMMajor NoviceU9 Boys LL1Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
Nov 28 20213:30 PMWHU18 Girls BOwen Sound J.McArthur RRC (Owen Sound)
U15M54Nov 28 20214:10 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEListowel Cyclones AESteve Kerr Complex
Nov 28 20217:15 PMWHU18 Girls BMount Forest RamsMount Forest & District Sports Complex
Nov 29 20216:00 PMWHU13 Girls HLSouth Bruce BladesTeeswater Arena
U15S78Nov 29 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepHuron-Bruce BlizzardPlex
U13LLN82Nov 29 20217:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2TCDMHA RebelsKeady Arena
U18S99Nov 29 20219:00 PMMidgetU18 Boys RepWalkerton CapitalsWalkerton
U13LLN61Nov 30 20216:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1AEMHA Ice Dogs BSouthampton
U11LLN53Nov 30 20216:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL3Shallow Lake Lakers YellowTara Community Centre
U18-17Nov 30 20217:30 PMWHU18 Girls CCentral Perth PredatorsSouthampton
U18LLN62Nov 30 20219:00 PMMidgetU18 Boys LL2Walkerton CapitalsWalkerton
U13LLN13Dec 01 20217:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
Dec 01 20218:00 PMWHU18 Girls BOwen Sound Southampton
U18LLN49Dec 01 20218:30 PMMidgetU18 Boys LL2South Bruce BladesTeeswater Arena
U13S111Dec 02 20216:15 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepWingham IronmenWingham
U15S39Dec 02 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepKincardine KinucksDavidson Centre
U15M63Dec 02 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AESeaforth StarsSouthampton
U18S27Dec 02 20219:00 PMMidgetU18 Boys RepHanover FalconsHanover P&H Centre
Dec 03 20217:00 PMWHU13 Girls HLKincardine Kinucks HLTiverton Arena
U9SX50Dec 03 20217:00 PMMajor NoviceU9 Boys RepHanover FalconsPlex
U11M37Dec 04 202112:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AESouth Bruce BladesSouthampton
U13LLN59Dec 04 20211:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack RedSouthampton
U9LLN28Dec 04 20211:15 PMMajor NoviceU9 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U11LLN43Dec 04 20212:15 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1AEMHA Ice Dogs CSouthampton
U13S81Dec 04 20213:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepSouth Bruce BladesPlex
U18LLN41Dec 04 20218:30 PMMidgetU18 Boys LL2Owen Sound Jr. AttackSouthampton
U13LLN37Dec 05 202112:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (1 - West)
U13M89Dec 05 202112:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEWest Grey WarriorsSouthampton
U11LLN30Dec 05 202112:15 PMU11 (Atom)U11 Boys LL3Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U11S68Dec 05 20212:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepMt. Forest RamsPlex
U11LLN8Dec 05 20214:45 PMU11 (Atom)U11 Boys LL2AEMHA Ice Dogs BPaisley Arena
U15S74Dec 05 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepMinto Mad DogsPlex
U15M68Dec 05 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEBCH Ice Dogs AESouthampton
U18LLN9Dec 05 20218:00 PMMidgetU18 Boys LL1Hanover FalconsHanover P&H Centre
Dec 06 20216:15 PMWHU9 Girls RepKincardine Kinucks CDavidson Centre
U13M2Dec 06 20217:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEAEMHA Ice DogsTara Community Centre
U15M103Dec 06 20218:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEWest Grey WarriorsNormanby Arena
U11LLN51Dec 07 20216:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL2Shallow Lake Lakers YellowTara Community Centre
U15LLN47Dec 07 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1AEMHA Ice DogsPlex
U11M57Dec 08 20216:30 PMU11 (Atom)U11 Boys AESouth Bruce BladesMildmay Carrick Recr
U13S89Dec 08 20216:45 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepHanover FalconsSouthampton
U18S73Dec 08 20217:30 PMMidgetU18 Boys RepMinto Mad DogsPlex
Dec 08 20218:00 PMWHU18 Girls BWalkerton CapitalsSouthampton
U11M1Dec 09 20216:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AEAEMHA Ice DogsTara Community Centre
U13M16Dec 10 20216:30 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEBCH Ice Dogs AECentral Huron CC
U18LLN7Dec 10 20217:00 PMMidgetU18 Boys LL2Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U15M70Dec 10 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AETCDMHA RebelsSouthampton
U15LLN49Dec 10 20218:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Walkerton CapitalsPlex
U11M38Dec 11 202112:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AETCDMHA RebelsSouthampton
U9LLN19Dec 11 202112:25 PMMajor NoviceU9 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
Dec 11 20211:30 PMWHU18 Girls BTCDGHA RebelsPlex
U11LLN45Dec 11 20212:15 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1Owen Sound Jr. Attack RedSouthampton
U13S83Dec 11 20213:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepWalkerton CapitalsPlex
U11S60Dec 11 20215:45 PMU11 (Atom)U11 Boys RepMitchell MeteorsMitchell Arena
Dec 12 202112:00 PMWHU11 Girls HLMt. Forest RamsMount Forest Sports
U9LLN14Dec 12 20212:00 PMMajor NoviceU9 Boys LL2Bruce Peninsula NorthstarsWiarton Arena
U11S44Dec 12 20213:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepListowel CyclonesSteve Kerr Complex
Dec 12 20213:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksClinton RadarsPlex
U15LLN35Dec 12 20213:45 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack RedBayshore
U15M61Dec 12 20214:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEDrayton DefendersSouthampton
U15S2Dec 12 20214:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepBCH Ice DogsCentral Huron CC
U13LLN47Dec 12 20215:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack WhiteBayshore
U18-19Dec 12 20216:00 PMWHU18 Girls CMt. Forest RamsMount Forest Sports
U13LLN89Dec 13 20217:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1TCDMHA RebelsKeady Arena
U13M117Dec 13 20217:30 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEWest Grey WarriorsNormanby Arena
U15M90Dec 13 20218:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEShallow Lake LakersShallow Lake & District Community Centre
U18LLN34Dec 13 20219:00 PMMidgetU18 Boys LL1Owen Sound Jr. AttackSouthampton
U11LLN44Dec 14 20215:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1U11 Boys LL3Southampton
U18-20Dec 14 20217:30 PMWHU18 Girls CHuron-Bruce BlizzardSouthampton
U18LLN44Dec 15 20217:30 PMMidgetU18 Boys LL2U18 Boys LL1Plex
Dec 15 20218:00 PMWHU18 Girls BGrey Highlands Southampton
U15LLN48Dec 16 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Kincardine KinucksSouthampton
U11LLN1Dec 17 20216:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1AEMHA Ice Dogs ATara Community Centre
U9SX43Dec 17 20217:00 PMMajor NoviceU9 Boys RepWalkerton CapitalsPlex
U15LLN25Dec 17 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U13M63Dec 17 20217:50 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEMitchell Meteors AEMitchell Arena
U15M64Dec 17 20218:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEShallow Lake LakersPlex
U11LLN57Dec 18 202112:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL3Bruce Peninsula NorthstarsSouthampton
U11M50Dec 18 20211:00 PMU11 (Atom)U11 Boys AEShallow Lake LakersShallow Lake & District Community Centre
U13LLN62Dec 18 20211:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1AEMHA Ice Dogs ASouthampton
Dec 18 20211:30 PMWHU18 Girls BMount Forest RamsPlex
U15LLN34Dec 18 20212:15 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (1 - West)
U15S101Dec 18 20213:15 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepWingham IronmenWingham
U13LLN72Dec 18 20214:15 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack RedSouthampton
U18-21Dec 18 20215:30 PMWHU18 Girls CMt. Forest RamsSouthampton
U18LLN35Dec 18 20217:00 PMMidgetU18 Boys LL1South Bruce BladesSouthampton
Dec 19 202110:00 AMWHU9 Girls Group HL1Kincardine Kinucks HLDavidson Centre
U11M31Dec 19 202111:00 AMU11 (Atom)U11 Boys AEWalkerton Capitals AESouthampton
U13M84Dec 19 202112:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEBruce Peninsula NorthstarsSouthampton
U13LLN31Dec 19 202112:15 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U11LLN62Dec 19 20211:30 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1Shallow Lake Lakers BlackShallow Lake & District Community Centre
U11S69Dec 19 20212:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepWingham IronmenPlex
Dec 19 20213:45 PMWHU15 Girls HLKincardine KinucksDavidson Centre
U15S80Dec 19 20215:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepBCH Ice DogsPlex
U15LLN51Dec 19 20217:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2U15 Boys LL1Southampton
Dec 19 20217:30 PMWHU18 Girls BWalkerton CapitalsWalkerton Community Centre
U11M5Dec 20 20215:45 PMU11 (Atom)U11 Boys AEAEMHA Ice DogsChesley
Dec 20 20216:00 PMWHU13 Girls HLSouth Bruce BladesTeeswater Arena
Dec 20 20216:15 PMWHU9 Girls Group HL2Kincardine Kinucks HLDavidson Centre
U18S52Dec 20 20217:10 PMMidgetU18 Boys RepMinto Mad DogsPalmerston Arena
U9SX59Dec 22 20216:00 PMMajor NoviceU9 Boys RepWest Grey WarriorsDurham CC
Dec 22 20217:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksShallow Lake CrushersPlex
U13S15Dec 22 20217:30 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepBlyth-Brussels CrusadersBlyth
Dec 22 20217:30 PMWHU18 Girls BGrey Highlands Markdale
U15LLN19Dec 23 20217:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Kincardine KinucksDavidson Centre
Dec 29 20217:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksRipley WolvesPlex
U11S70Jan 02 20222:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepBCH Ice DogsPlex
U13LLN56Jan 02 20223:30 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1Shallow Lake LakersShallow Lake & District Community Centre
U15M69Jan 02 20224:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEBruce Peninsula NorthstarsSouthampton
U18S16Jan 02 20227:00 PMMidgetU18 Boys RepGoderich SailorsGoderich MRC
U15LLN41Jan 03 20227:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Walkerton CapitalsSouthampton
U18LLN38Jan 03 20229:00 PMMidgetU18 Boys LL1Kincardine KinucksSouthampton
U18LLN45Jan 05 20227:30 PMMidgetU18 Boys LL2South Bruce BladesPlex
Jan 05 20228:00 PMWHU18 Girls BTCDGHA RebelsSouthampton
U11S64Jan 06 20226:30 PMU11 (Atom)U11 Boys RepKincardine KinucksSouthampton
U15LLN50Jan 06 20227:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Shallow Lake LakersSouthampton
U11LLN9Jan 07 20226:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1AEMHA Ice Dogs CTara Community Centre
U15LLN6Jan 07 20227:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2AEMHA Ice DogsChesley
U15S72Jan 07 20228:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepWalkerton CapitalsPlex
U9SX25Jan 08 202211:00 AMMajor NoviceU9 Boys RepListowel CyclonesSteve Kerr Complex
U9LLN22Jan 08 202212:25 PMMajor NoviceU9 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U13LLN55Jan 08 20221:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1TCDMHA RebelsSouthampton
Jan 08 20222:30 PMWHU13 Girls RepHuron-Bruce BlizzardLucknow Arena
U13S88Jan 08 20223:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepHuron-Bruce BlizzardPlex
U13LLN69Jan 08 20224:15 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack GoldSouthampton
Jan 09 202210:00 AMWHU9 Girls Group HL1Kincardine Kinucks HLDavidson Centre
U13M88Jan 09 202212:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AETCDMHA RebelsSouthampton
Jan 09 20223:45 PMWHU13 Girls HLMt. Forest RamsMount Forest Sports
U18LLN27Jan 09 20225:00 PMMidgetU18 Boys LL2Owen Sound Jr. AttackBayshore
U15S77Jan 09 20225:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepKincardine KinucksPlex
U15S67Jan 10 20227:40 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepMitchell MeteorsMitchell Arena
U18LLN20Jan 10 20228:30 PMMidgetU18 Boys LL1Kincardine KinucksTiverton Arena
U13LLN70Jan 11 20226:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2AEMHA Ice Dogs BSouthampton
U18-26Jan 11 20227:30 PMWHU18 Girls CMt. Forest RamsSouthampton
U13M90Jan 12 20227:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEKincardine Kinucks AESouthampton
Jan 12 20227:30 PMWHU18 Girls BGrey Highlands Markdale
U18S72Jan 12 20227:30 PMMidgetU18 Boys RepWalkerton CapitalsPlex
U11LLN42Jan 13 20224:30 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1AEMHA Ice Dogs ASouthampton
Jan 13 20226:30 PMWHU11 Girls RepKincardine Kinucks CTiverton Arena
U15S19Jan 13 20229:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepHanover FalconsHanover P&H Centre
U15S76Jan 14 20228:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepSouth Bruce BladesPlex
U9LLN24Jan 15 202212:25 PMMajor NoviceU9 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (2 - East)
U11LLN40Jan 15 20222:15 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1Shallow Lake Lakers YellowSouthampton
U18S36Jan 15 20223:15 PMMidgetU18 Boys RepKincardine KinucksDavidson Centre
U13LLN67Jan 15 20224:15 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack WhiteSouthampton
U18-27Jan 15 20225:30 PMWHU18 Girls CCentral Perth PredatorsSouthampton
Jan 15 20227:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksDurham HuskiesPlex
U18LLN43Jan 15 20228:30 PMMidgetU18 Boys LL2Hanover FalconsSouthampton
U11LLN49Jan 16 202210:00 AMU11 (Atom)U11 Boys LL2AEMHA Ice Dogs BSouthampton
U11S67Jan 16 20222:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepMinto Mad DogsPlex
Jan 16 20223:15 PMWHU13 Girls RepKincardine Kinucks CTiverton Arena
U18LLN25Jan 16 20223:45 PMMidgetU18 Boys LL1Owen Sound Jr. AttackBayshore
U15S71Jan 16 20225:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepWingham IronmenPlex
U15LLN12Jan 16 20226:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1Hanover FalconsHanover P&H Centre
U15LLN54Jan 16 20227:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Kincardine KinucksSouthampton
U15M6Jan 16 20227:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEAEMHA Ice DogsChesley
U18S44Jan 16 20228:30 PMMidgetU18 Boys RepListowel CyclonesSteve Kerr Complex
U15M89Jan 17 20228:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEShallow Lake LakersShallow Lake & District Community Centre
U18LLN21Jan 17 20228:30 PMMidgetU18 Boys LL2Kincardine KinucksTiverton Arena
U11LLN59Jan 18 20226:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL3AEMHA Ice Dogs ATara Community Centre
U15LLN43Jan 18 20227:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1U15 Boys LL2Plex
U18-28Jan 18 20227:30 PMWHU18 Girls CKincardine KinucksSouthampton
U18S78Jan 19 20227:30 PMMidgetU18 Boys RepKincardine KinucksPlex
Jan 19 20228:00 PMWHU18 Girls BMount Forest RamsSouthampton
U15S28Jan 21 20228:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepHuron-Bruce BlizzardRipley
Jan 21 20228:30 PMWOAA Senior Men's HockeySaugeen Shores WinterhawksLucknow Plex
U11S73Jan 22 202210:00 AMU11 (Atom)U11 Boys RepWalkerton CapitalsMildmay Carrick Recr
U11LLN72Jan 22 202212:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL2Shallow Lake Lakers YellowShallow Lake & District Community Centre
U13LLN58Jan 22 20221:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack WhiteSouthampton
U11LLN41Jan 22 20222:15 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1Shallow Lake Lakers BlackSouthampton
U13M93Jan 22 20222:30 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEShallow Lake LakersShallow Lake & District Community Centre
U13S82Jan 22 20223:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepWingham IronmenPlex
U18S10Jan 22 20226:30 PMMidgetU18 Boys RepBCH Ice DogsCentral Huron CC
U18LLN39Jan 22 20227:00 PMMidgetU18 Boys LL1U18 Boys LL2Southampton
U13S102Jan 23 20228:30 AMU13 (Peewee)U13 Boys RepWalkerton CapitalsTeeswater Arena
U11LLN55Jan 23 202211:00 AMU11 (Atom)U11 Boys LL3Owen Sound Jr. Attack RedSouthampton
U13M87Jan 23 202212:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys AEShallow Lake LakersSouthampton
U11S65Jan 23 20222:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepHanover FalconsPlex
U13LLN74Jan 23 20223:30 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2Shallow Lake LakersShallow Lake & District Community Centre
Jan 23 20224:45 PMWHU13 Girls RepKincardine Kinucks CDavidson Centre
U15LLN58Jan 23 20225:00 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL2Shallow Lake LakersShallow Lake & District Community Centre
Jan 23 20227:15 PMWHU18 Girls BMount Forest RamsMount Forest & District Sports Complex
U15M25Jan 24 20227:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEBlyth-Brussels CrusadersBlyth
U15S42Jan 24 20227:35 PMU15 (Bantam)U15 Boys RepListowel CyclonesSteve Kerr Complex
U18-30Jan 24 20228:30 PMWHU18 Girls CKincardine KinucksTiverton Arena
U13LLN66Jan 25 20226:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2U13 Boys LL1Southampton
U11LLN48Jan 25 20226:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL2AEMHA Ice Dogs CTara Community Centre
U18S77Jan 26 20227:30 PMMidgetU18 Boys RepHanover FalconsPlex
U11M65Jan 29 202210:00 AMU11 (Atom)U11 Boys AETCDMHA RebelsKeady Arena
U9LLN12Jan 29 202210:00 AMMajor NoviceU9 Boys LL1Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U11LLN22Jan 29 202211:00 AMU11 (Atom)U11 Boys LL2Bruce Peninsula NorthstarsLions Head
U15M35Jan 29 20222:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys AEBruce Peninsula NorthstarsLions Head
U13S29Jan 29 20223:20 PMU13 (Peewee)U13 Boys RepHanover FalconsHanover P&H Centre
U11S34Jan 29 20223:30 PMU11 (Atom)U11 Boys RepKincardine KinucksTiverton Arena
Jan 29 20223:30 PMWHU18 Girls BTCDGHA RebelsMarkdale
U13LLN77Jan 30 20223:30 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL1Shallow Lake LakersShallow Lake & District Community Centre
U11W46Jan 30 20224:00 PMU11 (Atom)U11 Boys RepMinto Mad DogsHarriston CC
U15LLN5Jan 30 20227:30 PMU15 (Bantam)U15 Boys LL1AEMHA Ice DogsChesley
U18-32Feb 01 20227:30 PMWHU18 Girls CKincardine KinucksSouthampton
U9LLN4Feb 02 20226:00 PMMajor NoviceU9 Boys LL1AEMHA Ice DogsPaisley Arena
Feb 02 20228:00 PMWHU18 Girls BWalkerton CapitalsSouthampton
U13LLN7Feb 04 20226:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2AEMHA Ice Dogs AChesley
U9LLN36Feb 05 20221:15 PMMajor NoviceU9 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
U13LLN30Feb 05 20225:00 PMU13 (Peewee)U13 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U11LLN7Feb 06 202210:30 AMU11 (Atom)U11 Boys LL3AEMHA Ice Dogs BTara Community Centre
U11LLN29Feb 06 202212:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL2Owen Sound Jr. Attack GoldBayshore
Feb 06 20227:30 PMWHU18 Girls BWalkerton CapitalsMildmay
Feb 09 20228:00 PMWHU18 Girls BOwen Sound Southampton
Feb 12 20221:00 PMWHU11 Girls HLKincardine Kinucks HLTiverton Arena
U11LLN28Feb 12 20221:00 PMU11 (Atom)U11 Boys LL 1Owen Sound Jr. Attack GoldJMRRC (1 - West)
U9LLN35Feb 12 20221:15 PMMajor NoviceU9 Boys LL1Owen Sound Jr. Attack RedJMRRC (2 - East)
Feb 12 20221:30 PMWHU18 Girls BGrey Highlands Markdale
U18-36Feb 13 20226:00 PMWHU18 Girls CMt. Forest RamsMount Forest Sports
Feb 16 20228:00 PMWHU18 Girls BTCDGHA RebelsSouthampton
Feb 19 20221:30 PMWHU18 Girls BGrey Highlands Plex
U18-07Feb 20 20225:30 PMWHU18 Girls CCentral Perth PredatorsPERC
U18-38Feb 22 20227:30 PMWHU18 Girls CHuron-Bruce BlizzardSouthampton
Feb 23 20228:00 PMWHU18 Girls BMount Forest RamsSouthampton
Feb 26 20223:15 PMWHU18 Girls BOwen Sound J.McArthur RRC (Owen Sound)
U18-39Feb 28 20227:45 PMWHU18 Girls CHuron-Bruce BlizzardWingham
Mar 06 20223:45 PMWHU13 Girls HLMt. Forest RamsMount Forest Sports
Mar 10 20227:30 PMWHU13 Girls HLKincardine Kinucks HLTiverton Arena
Social Networking
Follow Us On
Follow Saugeen Shores Minor Hockey on Twitter
- and -
Visit Saugeen Shores Minor Hockey on Facebook
- and -
Follow Saugeen Shores Minor Hockey on Instagram
Quick Links
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Printed from ssmha.com on Friday, October 22, 2021 at 8:01 AM